چند قدم پشت دیوار دلتنگی
۱۳٩۱/٢/٢٦
نويسنده : نیوشا

 

به آسمان نگاه می کنم گاه ستاره های پی در پی در آسمان می درخشندو از جلوی چشمانم عبور می کنند. به آسمان خیره می شوم حتی یک تک ستاره ای هم مال من نیست که با  دستانم لمسش کنم. و باور داشته باشم که من تنها نیستم اما گاهی باور ها از بین می روند و به یک آرزوتبدیل می شوند ورویا پس سعی کنیم باورهایمان را به واقعیت تبدیل کنیم نه یک آروز یا رویا.

 

سلام به دوستای خوبم ببخشید که اینقدر دیر این مطلبو گذاشتم آخه چون آخر ساله دیگه وقت نمی کنم بیام بره همین دیر به دیر آپ می کنم تا تابستون اما خوب میام نظراتون می خونم همیشه بی یادتونم هیچ وقت فراموشتون نمی کنم، امیدوارم از اولین مطلب وبلاگ جدیدم خوشتون بیاد بازم بیاد پیشم و نظر بدین و امیدوارم که امتحاناتونو خوب بدید  خیلی حرف زدم فعلا بای.........     موضوع مطلب :

 

سلام به دوستای خوبم، خوبید ؟؟؟

امیدوارم که مثل وبلاگ قبلیم از این وبلاگمم خوشتون بیادو دوباره بیاید پیشمو تنهام نذارید؛ این وبلاگو فقط برای شما درست کردم که هیچ وقت از پیشتون نرم و همیشه پیشتون باشم؛ پس شماهم منو تنها نذارید، باشه ؟؟؟

من همتونو اینجا لینک می‌کنم؛ شماهم منو به جای وبلاگ قبلیم لینک کنید ...

منتظر حضور دوبارتون هستم ...موضوع مطلب :
درباره وبلاگ
نیوشا

سلام به دوستای خوبم خوبید؟؟؟؟ این وبلاگ جدیدرو تقدیم می کنم به کسایی که هیچ وقت فراموشم نکردن وامیدوارم که از این وبلاگ خوشتون بیاد و بازم بیاید...... حالا دیگه مثل قبل نیستم کلی تقیر کردم اومدم با مطلب های جدید کسایی که تازه وبلاگ منو دیدن اگه خواستن منو با اسم وبلاگم لینک کنن بعد بیان بگن با چه اسمی لینکشون کنم و اونایی هم که منو می شناسن اسم وب قبلیمو عوض کنن بعد با آدرس اون قبلیه عوض کنن بازم البته اگه خواستید خوب راستی برام نظر بذارید باشه؟؟؟؟ خوب فعلا.......

موضوعات
     
پيوندها
نويسندگان
صفحات وبلاگ
امکانات جانبی