چند قدم پشت دیوار دلتنگی
۱۳٩۱/٤/٩
نويسنده : نیوشا

سلام به دوستای خودم خوبید؟؟؟ امیدوارم که حالتون خوب باشه وامیدوارم تا حالا از مطالبی که گذاشتم خوشتون اومده باشه و امتحانا که تموم شد راحت شدیم، کارنامه هارو گرفتیم خیالمون راحت شد روز تولدمون هم که کادو های خوب گرفتیم به لطف خانواده ی گلم از شما که واقعا ممنوم که اومدید بهم تبریک گفتین کلی خوشحالم شدم این مطلبو گذاشتم چون می دونستم میاد روز تولدم منو تنها نمی ذارید. امیدوارم بتونم جبران کنم واز اونایی که هروقت آپ می کنن میان و میگن واقعا ممنوم که هنوزم بی معرفت نشدن البته همه ی شما دوستای گلم میاینو بهم میگین اینو گفتم که یه ذره نوشته هام زیادتر بشه!!! وامیدوارم که بیش تر بهم سر بزنید نظر بدید راستی راجبع این وبلاگ جدیدم بگید خوبه یا نه.

دیگه حرف خاصی ندارم جز اینکه عاشقتونم از دور تک تکتونو می بوسم وامیدوارم که شما هم به من همین حسو داشته باشین خلاصه همین دیگه فعلا کاری ندارم دیگه تو مطلبای دیگه حرفامو می زنم فعلا بای...... موضوع مطلب :
۱۳٩۱/٤/۱
نويسنده : نیوشا

به دنیا می آیم در حالی که اطرافیانم دور و ورم را پر کرده اند من گریه می کنم. من آغوش کسی را می طلبم که مرا در بغل بگیرد و مرا آرام کند و به خواب ببرد و ازمیان جمعیت کسی دستانش را دراز کرد و مرا از میان جمعیت بیرون کشید و مرا در آغوش خود گرفت و من آرام بی صدا بعد از چند لحظه به خواب عمیقی فرو رفتم.

وحالا که بزرگ شده ام هیچ وقت آن آغوش را فراموش نمی کنم و هنوز هم که بزرگ شده ام دوست دارم روز تولدم کسی مرا بغل بگیرد ومرا به خواب فرو ببرد و آرامم کند.موضوع مطلب :
درباره وبلاگ
نیوشا

سلام به دوستای خوبم خوبید؟؟؟؟ این وبلاگ جدیدرو تقدیم می کنم به کسایی که هیچ وقت فراموشم نکردن وامیدوارم که از این وبلاگ خوشتون بیاد و بازم بیاید...... حالا دیگه مثل قبل نیستم کلی تقیر کردم اومدم با مطلب های جدید کسایی که تازه وبلاگ منو دیدن اگه خواستن منو با اسم وبلاگم لینک کنن بعد بیان بگن با چه اسمی لینکشون کنم و اونایی هم که منو می شناسن اسم وب قبلیمو عوض کنن بعد با آدرس اون قبلیه عوض کنن بازم البته اگه خواستید خوب راستی برام نظر بذارید باشه؟؟؟؟ خوب فعلا.......

موضوعات
     
پيوندها
نويسندگان
صفحات وبلاگ
امکانات جانبی