چند قدم پشت دیوار دلتنگی

سلام به دوستای خوبم امیدوارم که خوب باشید من که اصلا خوب نیستم!!!! می دونید به احتمال زیاد می خوام از وبم برم چون دیگه حوصله ی خودمم ندارم چه برسه به وبم البته من به خاطر شما این وبو زدم می دونم که خیلی زودتر از وب قبلیم دارم خداحافظی می کنم اما یه سری از آدمای دور و برم عصابمو خورد کردن خیلی، البته من به خاطر اونا نمیرم به خاطر اینکه حالم خوب نیست میرم البته نظرام از وب قبلیم خیلی کم تر شده خیلی احساس تنهایی ببشتر می کنم من به خاطر شماها این وبو زدم البته بعضی ها خیلی لطف دارن نسبت به من همیشه حتی تا الانم میان نظر میدن اما بعضی ها که اصلا انگار نه انگار!!! اما پیشتر شما که میان اونایی رو میگم که حتی وقتی بهشون خبر دادم که وب جدید زدم حتی یه نظرم ندادن خیلی دلم شکست اما من همه رو دوست دارم البته کاری هم نکردن که دوست نداشتن که لینک کنن اشکال نداره اما من بازم دوسشون دارم حتی اونایی که تنهام گذاشتن از ته دل تک تکتون دوست دارم.

خیلی دوستون دارم خیلی من هروز به دل اینکه نظر میذارید میام و بعضی معرفت دارن نظر میذارن، به هرکسی که آدم اعتماد می کنه بدتر البته بره من مهم نیست که کسی دلمو بشکنه مهم اینه که من هنوزم هر کسی تاحالا باهام این کارو کرده باشه دوسش دارم اینو دارم واقعا از ته دلم میگم، باور نمی کردم که یه روزی بخوام این وبلاگو ول کنم برم همیشه به این فکر می کردم که من تا آخر این وبلاگو دارم به عشق شما اما مثل اینکه نشد من خیلی حساسم خیلی خیلی زود ناراحت میشم اما چی کار کنم خب؟؟؟ آدما زود همدیگرو فراموش می کنن من اگه این وبلاگو پاک کنم هیچ کدومتونو فراموش نمی کنم اینو واقعا میگم. اگه خوب شدم که پاک نمی کنم می دونم که میگید این چه بچه بازیه که هی پاک می کنی نمی دونم هرکسی این حرفو می زنه نمی دونم که واقعا باید چی بگم اما بره همه ی حرفای شماها ارزش قائلم هرکسی هم هر سوالی داره ازم بپرسه اگه بتونم جواب بدم حتما میدم.اینکه بگم که دعا کنید که خوب بشم و از اونایی که عذرمی خوام که اگه یه موقع نظر دادن که آپن من نرفتم شرمنده وافعا، همین دیگه فعلا بای، یا بره همیشه بای هرچی خوبی بدی دید حلال کنید.موضوع مطلب :
درباره وبلاگ
نیوشا

سلام به دوستای خوبم خوبید؟؟؟؟ این وبلاگ جدیدرو تقدیم می کنم به کسایی که هیچ وقت فراموشم نکردن وامیدوارم که از این وبلاگ خوشتون بیاد و بازم بیاید...... حالا دیگه مثل قبل نیستم کلی تقیر کردم اومدم با مطلب های جدید کسایی که تازه وبلاگ منو دیدن اگه خواستن منو با اسم وبلاگم لینک کنن بعد بیان بگن با چه اسمی لینکشون کنم و اونایی هم که منو می شناسن اسم وب قبلیمو عوض کنن بعد با آدرس اون قبلیه عوض کنن بازم البته اگه خواستید خوب راستی برام نظر بذارید باشه؟؟؟؟ خوب فعلا.......

موضوعات
     
پيوندها
نويسندگان
صفحات وبلاگ
امکانات جانبی